.

 Business Glam
סודות של יופי למראה ייצוגי כל יום

תתכונני לסביבת עבודה מתוקתקת יותר :-)

סדנת נשים שבו ילמדו העובדות את כל הסודות לליטוש הלוק
בעזרת איפור ותסרוקות מהירים ופרקטיים,  
איך להיראות
הכי ייצוגיות שיש,

תיק האיפור המינימליסטי לעבודה - לנשיאה במהלך היום,
ואיך עושים
טאצ'אפים מהירים כשיש דקה בין פגישות!

 

כל הסודות וטיפים שימושיים כדי להיראות מליון דולר במינימום זמן, מוצרים וכסף.

כדי ליצור לוק מתוקתק בכמה דקות, תלמדי:

עם מה עוד יוצאות המשתתפות?

מדריך מיוחד עם כל תוכן המפגש - שעוזר לזכור וליישם גם אחרי המפגש.

גישה להדרכות קשורות באתר חברות סגור - שם יוכלו להעמיק את מה שחוו במפגש.

כל משתתפת תקבל שי מפנק במארז יפה. סוג המארז ייקבע מול מארגנת האירוע בהתאם לתקציב הארגון.

אושרית גור 

נתי היא ממש מקצוענית. היא מלמדת מעולה. היא מדברת על הפנים שך כאילו שהם יצירת אמנות, וגורמת לך להתאהב בפנים שלך, כמו שהיא מאוהבת באיפור. זה שונה מכל סדנת איפור שעברתי.

גנית פרג

ציפיתי למשהו אחר כי כבר הייתי בסדנאות איפור,  והופתעתי לטובה. סיכמת הכל במשפט הראשון שאנחנו חושבות שבאנו ללמוד לשים אייליינר, אבל מה שבאמת אנחנו רוצות זה להגדיל ולהרים את העיניים בעצם... בקיצור שינית לי את כל התפיסה, את כל המינוחים, וגרמת לי לחשוב המון, גם עם השיער - וואו! היה פשוט מעולה.

יעל מיארה

באתי מקובעת עם סוג איפור אחד שידעתי – אייליינר טוש. למדתי שהאייליינר יכול להיראות הרבה יותר רך, בטכניקות מיוחדות שנתי לימדה אותי, טכניקות שגם מצמידות לי את האיפור לאורך זמן, מה שלא היה לי קודם. עכשיו אני הרבה יותר נהנית להתאפר כי אני גם יודעת שזה ישאר לי לאורך זמן.

רחל-ליהי גניר 

כשיצאתי מהסדנא הרגשתי שסוף סוף עכשיו אני יכולה להכנס לחנות איפור ולדעת מה אני באמת צריכה לחיים האמיתיים שלי. וזה חוסך המון כסף!

להזמנת אירוע לארגון

מלאי את הטופס ואחזור אליך

 

מי אני ומה אני יכולה לתת לכן:

נתי מור, מאפרת ומסרקת למעלה מ-18 שנים (מתחילת המאה...:-)) מגיעה מרקע של אמנות פלסטית, ציור ופיסול. אוהבת מאוד פנים, אנשים ואסתטיקה.

במהלך השנים, נמצאת במחקר מתמיד של הפנים המשתנות, דרך עבודה ושיחות עם למעלה מ-2000 נשים... דרכן למדתי המון על התחושה הפנימית המתעצמת דרך המראה החיצוני, וכך גם חידדתי את טכניקות העבודה שאני מלמדת, כך שיוכלו להתאים לכל אשה, גם אם היא חושבת ש'אין לה את זה'.

בגישה שלי, יופי קשור קודם כל לבריאות, לחיוניות, לגמישות, לחיים. אנחנו לא מתאפרות כדי לכסות על מי שאנחנו, אלא כדי לצחצח את היופי הטבעי שיש בנו (ולפעמים קצת מתחבא תחת עומס החיים)...

אני מזמינה אתכן לראות את כל הסודות שלי – איך, על ידי טאצ'ים קטנים אך מדוייקים - תוכלו להפוך בכל רגע שתרצו, לנשים הכי שיקיות, תקתקניות, זוהרות ואלגנטיות... שקיימות בכן!

בואו ללמוד איתי איך לעשות יופי פרקטי, מהיר, ומותאם בדיוק למי שאתן :)

לפרטים נוספים מלאי כאן פרטים ונדבר!

 studio @natimor.com | 054.8158555 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.